www.marpik.pl

DODAJ WPIS DO KSIĘGI GOŚCI
 • IMIĘ / NICK: Sylwia i Kamil
  DATA WPISU: 25-02-2016
  To co wyczynów Marek mogą potwierdzić wszyscy którzy korzystali z jego usług. Mega konkretny, mega pozytywny i mega profesjonalny. Na sesję w plenerze poświęca maksimum czasu jakim dysponuje. Bardzo dokładny. Nie przerabia zdjęć na bardzo sztuczne czym może się pochwalić wielu "profesjonalistów " przez co czasem wyglada się bardzo nienaturalnie. Bardzo wesoły i bezkonfliktowy. Jego zdjęcia są na wysokim poziomie. Uważam że cena która proponuje za całą oprawę jest zbyt niska do tego ile pracy w to wkłada. Marek pracuje sercem. Serdecznie polecamy! Nasz dzień 15.09.2012 dzięki niemu był niezapomniany i przepiękny!
 • IMIĘ / NICK: Asia i Paweł
  DATA WPISU: 27-09-2015
  Marek to profesjonalista w każdym znaczeniu tego słowa. Ma oryginalne pomysły, robi przepiękne zdjęcia i co również bardzo ważne, potrafi stworzyć przyjemną, luźną atmosferę jak i rozluźnić każdego sztywniaczka w tych ważnych momentach. Wywołuje uśmiech na twarzach zwykłym albo niezwykłym tekstem \"Asia, uśmiech!\" i zdjęcie wychodzi magiczne! Jego profesjonalizm i poczucie humoru sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność i super zabawa. Skomponowany przez niego album ślubny z sesją narzeczeńską zachwyca wszystkich bez wyjątku, nawet tych mało wrażliwych na piękno fotografii. Z całego serca polecamy Marka wszystkim narzeczonym. Jeszcze raz dziękujemy Marku! :)
 • IMIĘ / NICK: Ania i Daniel
  DATA WPISU: 08-07-2015
  Profesjonalne podejście przeplatane świetnym poczuciem humoru, które rozluźni nawet największego fotograficznego sztywniaka. Momenty szczęścia, wzruszenia oraz nerwów uchwycone w zastygłych klatkach pozwalają nam wrócić do tych cudownych chwil w przepięknej oprawie. Potrafi rozbroić napiętą atmosferę tuż przed samym wejściem przed ołtarz ale też zmobilizować do pracy podczas ciężkiej pracy w plenerze nawet przy 30stopniowym upale i braku chęci do pozowania. PEŁEN POMYSŁÓW, akrobata który wejdzie wszędzie by uchwycić najcudowniejszy moment... nie straszne są mu górki czy pagórki, mosty a nawet przejażdżki na skuterach wodnych. Marek to \"swojski chłop\" którego profesjonalne podejście i jednoczesny luz gwarantują pełną satysfakcje a co najważniejsze NIE KASA JEST NAJWAŻNIEJSZA!!! Dziękujemy i serdecznie polecamy!
 • IMIĘ / NICK: Natalia
  DATA WPISU: 06-07-2015
  Każdy z nas chciałby mieć jak najlepsze i najpiękniejsze zdjecia. Takie, ktore zatrzymują daną chwilę, by poźniej móc się nią delektować w każdym najmniejszym szczególe. Dzięki Markowi , w każdym momencie możemy cofnać się teraz w czasie i przeżywać wszystkie chwile od nowa. Jako fotograf był niemal niezauważalny, co w trakcie ceremonii było dość kluczowe i pozwoliło na uchwycenie naszych naturalnych reakcji. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wykonanie przepięknych zdjęć z najpiękniejszego dnia naszego życia. Do Twoich zdjeć będziemy wracać z przyjemnością, zawsze z uśmiechem i sentymentem. Genialny, pełen optymizmu i ciągle uśmiechnięty fotograf. Zdecydowanie polecamy, aby to właśnie Marek Pikul uwiecznił Wasze uroczystości. Dziękujemy.
 Powered by: www.CDX.pl  
 

Znajdź nas na Facebooku

https://www.facebook.com/marek.pikul